SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318 rks 2001 m packet
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '18
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
196112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen bmw m packet 1.8 benzin motor me zingjir e servisuar me rregull gjithmon dhe km e garantuara viti 2001 regjistrim 4 muaj vetura posedon klim tronik abs airbag ulse lkur ulse me nxemje memorie alarm centrall lleda mrena lleda jasht xenon big xenon etj.Vetura eshte e ruajtur si brenda edhe jasht dhe shpenzimet shum te vogla tel 044 11 30 16

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »