SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes-Benz E Class 2.20 Diesel CDI Avantgarde 7G-TRONIC ILS Navi SHZ
Çmimi :
€29,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shtator '18
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2014
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
196150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* Ngjyra e Zezë;
* 5 dyer, 5 ulse;
* Dritat Lled para dhe mrapa;
* Dritat BI XENON;
* Dritat Adaptive dhe me Sensora;
* Ndëruesin automatik, Tiptronic dhe Sport;
* Komandat në timon;
* Klimatronik 3 zonale;
* Servisim të rregullt - me liber;
* Distanc kontroll;
* I pa aksidentuar;
* Airbeg;
* Panoram;
* ABS - Sistemi i frenimit anti-bllokues;
* Rrota aliazhi;
* Kontrollues presioni të ajrit të gomave;
* Mbyllje qendrore;
* Cruise controll-Kontrolli i shpejtësisë;
* Karriga lëkure dhe me nxemje;
* Rregullimi elektrik i karrigave;
* Tempomat;
* Senzora të parkingut para & mbrapa;
* Dritare elektrike;
* Pasqyre elektrike;
* ESP - Stabilizimi para hyrjes në kthesë dhe aplikimi e adaptimi i frenave;
* Drita të mjegullës;
* Immobilizer - Sistem i sigurisë kunder vjedhjes;
* ISOFIX Spiranse sigurie për ankorimin e karrigeve të fëmijëve;
* Radio, MP3, CD, USB, SD;
* Rrota multifunksionale;
* Sistem navigimi;
* Asistence parkingu;
* Bord kumpjuter;
* Sensor shiu;
* Start-Stop sistem;
* I sapo dogonaur (një vit regjistrim KS);
* Kontakt tel. 044295593
* Viber +37744295593Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »