SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kawasaki ninja
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Lloji :
Kawasaki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
39,000
Motori (kubik) :
650.00
Viti :
2008
ID e produktit :
196215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kawasaki zx-6r. Vitit 2008 39.000km , 96kw 131ps , servisin e madh te kryet dhe Guma te reja michelin vetem 100 kilometra te vozitura . Xenon bixenon te gjitha LCD . Qmimi i pa diskutushem

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »