SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Fiesta 1.4 tdci 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '18
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,600
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
196245
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford fiesta 2008 1.4 disel ne gjendje shume te mir. E ardhur nga Gjermania me daten 20.06.2018. Vetura posedon; 1.Motor disel 1.4 tdci. 2.Klim funksionale. 3.Esp. 4.Abs. 5.Aux. 6.Senzor parkingu. 7.Radio cd. 8.Komanda ne timon. 9.Gjamat me rryme. 10.Pasqyret me rryme. 11.Gjamat me nxemje. 12.Timonin multifunksional. 13.Fellnet e reja. 14.Gomat 4 te reja te veres. 15.E pastert si mbrenda edhe jasht. 16.Euro 4 17.Km 229000 18.E servisuar: Rrypin dhamzor. Rrypin e dinames. Gurtnet. Diskat. Vajin. Filterin e vajit. Filterin e naftes. Filterin e klimes. Filterin e ajrit. Egatshem per doganim. Vetura eshte ne gjendje shume te mir. Dhe e gatshem per qdo kontroll ne servisin e autorizum per FORD

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »