SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5-35d xDrive i ardhur nga ZVICRA
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Lloji :
BMW X5
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
196257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes BMW X5-35d xDrive zvicra
Viti-2009
Transmetuesi:Automatik
Motori 3.0 diesel
liber serivi dhe km garantuara
Te gjithe servisat i ka te bere me kohe
Opsionet:
4x4
ABS
ESP
Auto-hold
DTC
Airbags
Dyert ngrehen mbyllen
Ne xhamin Perpara e ka met tregu shpejtsin
Dritat perpara i ka 2011
Drita te mjegulles
Parking Senzora para dhe prapa
Karrika te lekures
Klimatronik
Radio,Aux-in,MP3,Usb,Cd
Bluetooth
Panoram
Komanda ne timon
Bordkompjuter
Pasqyre me nxemje
Tempomat
Senzor shiu
xhama elektronik
2 celesa
2 parë fellne veresv dhe dimrit me guma
Xhama te erresuar fabrikisht

Per me shum info:
Tel & Viber: 044369114
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »