SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,263
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
196263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Urgjent Audin ekstra shum te ruajtur dhe ne gjendje perfekte 2.5 dizel me 6 shpejtsi . me
Drita Xenon
Karrika me nxemje
lkur te zez origjinale
me Klim dhe shum tjera per me shum tel:044575111
Viber:+38344575111
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »