SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamping cars Boxer i modifikuar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Radio, Airbags
ID e produktit :
196264
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peuegeot boxer i rexhistruar doganuar dhe modifikuar ne Kamping cars.Kamping Cars eshte i kompletuar me shtrat te fjetjes kuzhin komplete me pllak me gaz lavabo per larje te enve WC kimike frigorifer qe punon me Gaz 12volt dhe 220volt njikohsisht
Kombi eshte i regjistruar ne KS me regjistrim deri ne mars 2019 dhe mundesi per vozitje ne rajon dhe Evrop
Kombi eshte i kompletuar me gjitha paisjet shtes me rrym 220 volt inventor nga 12v ne 220volt si dhe sistemin e ngrohjes me gaz rrym dhe izolimin e mbrendshem
Ju lutem vetem blers serioz
Per info tel + 38345540059 viber dhe whatsAp
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »