SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet Captiva 2.0 S Diesel (AWD)
Çmimi :
€9,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '18
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
196325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet Captiva 2.0 S Diesel AWD
- Shitet Chevrolet Captiva 2.0 S Diesel
Automjeti Ka Keto Opsione:
- 2 Qelsa
- All Wheel Drive (AWD)
- 1991 cubic (2.0 Diesel Sport) 150 Ps
- Drita Te Mjegulles
- DVD CD AUX
- Senzora Te Parkingut (mbas)
- Klim Automatik
- Automatik / Tiptronic
- Comfort / Sport
- Kuk Terheqese
- Fellne Al
- Enterier nga lekura ngjyrë e zezë
- Xhamat e pasëm janë 60% ngjyrë e zezë fabrikisht
- Ngrohja ne ulëset e para
- Ulësja e shoferit elektronike
- Xhamat elektronik
- Pasqyret elektornike
- ABS (ne 4 rrotë)
I posedon gumat e veres dhe te dimrit dhe paisjet tjera reserve.
Automjeti është në gjendje super të rregullt si në aspektin teknik dhe atë estetik. Ka regjistrim deri në muajin e 12 të vitit 2018
Në qershor 2018 I është bërë servisimi I plotë që përfshin:
- Ndërrimi I rrypit të motorrit
- Ndërrimi I vajit të transmisionit
- Ndërrimi I vajit të motorrit
- Ndërrimi I vajit të diferencialit
- Ndërrimi I filterave të ajrit, klimës dhe vajit.
Automjeti I ka të kaluara 170 000 kilometra
Jam pronari I pare që e regjistroj automjetin në Kosovës për heren e dytë.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »