SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nissan x-trail
Çmimi :
€5,050.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '18
Lloji :
Nissan X-Trail
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
ID e produktit :
196524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nissan X-trail 2.2 dci ne gjendje shume te mire teknike Vetura posedon terheqje me 4 rrota 4×4 dhe lock sistem Shpejtesi 6 + R Timon multifunksional Klim Karrige elktrike,lekur dhe me nxemje Pasqyre elektrike qe palohen Pannoram Servisi i sapo kryer, Goma te reja Boj ndrrim me vetur ma te vogel

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »