SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet mercedes gl-420 4matic
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '18
Lloji :
Mercedes-Benz GLK
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
258,000
Motori (kubik) :
4200.00
Viti :
2007
ID e produktit :
196531
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mercedes Gl 420 Viti Ne fund te 2007 Eshte eimportuar nga Zvicrra Ngjendje Perfekte Full opsion Gjamat e errta Fabrikisht Esht i punuar extra gomat e reja Servisin e Kyer gjitha qka nevoiten Full Service frenat Dhe disqet te Nderruara nga firma Brembo Me nje fjal ska nevoj per asnje investim Shes me nje qmim te diskutueshem dhe te kapshem Pres bleres serioz kontakt vetem Viber +37744647841

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »