SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V 2.0 TDI Automatik DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
196568
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V 2.0 TDI Viti 2006 Ndrrusin Automatik DSG Vetura eshte e regjistruar e servisuar Rrypin dhomzor te ndrruar Vetura posedon kto paisje Klima tronik Ulsen e lekures Dhe me nxemje Komanda ne timon Dritaret me rryme Retrovizoret me rryme Senzor shiu Senzor ne retrovizoren e brendshme Tempomat Abs Airbag Mbyje qendrore me pult Dy qelsa senzora parkingu mrapa Etj Per info shtes rreth vetures Kontakt 044-600-953

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »