SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A3 E Sline Shum i Rujten i sa po srdhur nga CH
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,456
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
196663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A3 Sportback - 2.0TDI Ambition Pro LineTDi 2.0 - 140 Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Viti 01 . 03 . 2011 ~~ Model 2012 . Vetura E Sapo Ardhur Nga Zvicra 🇨🇭Vetura e posedon servisin e madh te kryer.Ju Garantoj per Kilomtrra • Mund ti verfikoni dhe ne Servisin e Auterizuar.Vetura i posedon këto gjëra :• Librin e Servisit. • Pasqyret : Elektronike.• Gjamat : Elektronik• Gjamat : ©olo®™• Drritat : Llupo.• Klima : Tronick.• Ulset : me AIR.• Senzore ( M ) • Alofelgat : 17 inq.• Shpejtesi 6 + 1 • Sistem Tel• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• CD-Player.• CD-Rom.• DTaskri • AirBag.• ESP.•C~S • ABS.Ndrimi i mundshemPër më shum info:Na kontaktoni ne :Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.Mob : +386 49 610 600 + Viber + WhatsApp.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »