SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSATi .Highline Shum i Rujten Qmimi 8300 €
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
201,642
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
196665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PASSATi .Highline Shum i Rujten Qmimi 8300 € TDi 2.0 - 140 Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Vetura e posedon motorin 8 Vintila . Viti 11 . 10 . 2005 ~~ Model 2007 . Vetura e posedon servisin e madh te kryer.Ju Garantoj per Kilometrra • Mund ti verifikoni dhe ne Servisin e Auterizuar.Vetura i posedon këto gjëra :• Librin e Servisit. • Pasqyret : Elektronike.• Gjamat : Elektronik• Gjamat : ©olo®™• Drritat : Llupo.• Klima : Tronick.• Ulset : me AIR.• Ulset : me Xemje. • Alofelgat : 17 inq.• 4 Gomat e Reja .• AutoMatic DSG • Sistem Tel• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Komandat ne timon• Shpejtsit ne Timon • Senzor ( P ) ( M ) • Tempomat.• CD-Player.• CD-Rom.• DVD Taskri • AutoHOLD • AirBag.• ESP.• C~S • ABS.Për më shum info Na kontaktoni ne Vetura nuk është hipotek as nuk ka DENIME. Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »