SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 Avant TDi 2.0 - OWC i sa po ardhur Zvicrres
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,367
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
196667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4 Avant TDi 2.0 - OWC i sa po ardhur CH Vetura e Posedon Një Prej Motorrave Me Te MirTDi 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 Viti 07 . 12 . 2008 ~~ Model 2008 Vetura e posedon servisin e madh te kryer.Ju Garantoj per Kilomtrra • Mund ti verfikoni dhe ne Servisin e Auterizuar.Vetura i posedon këto gjëra :• Librin e Servisit. • Pasqyret : Elektronike.• Gjamat : Elektronik• Gjamat : ©olo®™• Drritat : Llupo.• Klima : Tronick.• Ulset : me AIR.• Ulset : me Xemje.• Alofelgat : 16 inq.•4 Gumat e Reja . • Shpejtsi 6 + 1 • Sistem Tel• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.•Senzor ( M ) • Tempomat.• CD-Player.• CD-Rom.•DVD Taskri •AutoHOLD • NAV . • AirBag.• ESP.• ABS.Për më shum info:Na kontaktoni ne :Ndimi i mundshem.Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »