SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF V Highline Regjstrimi i par RKS 04 .
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
213,344
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
196668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW GOLF V Highline Regjstrimi i par RKS 04 . TDi 2.0 - 140 .Ps 219 bhp or 103 kW @ 4000 . Viti 26 . 12 . 2005 ~~ Model 2006 Vetura e posedon servisin e madh te kryer.Ju Garantoj per Kilomtrra • Mund ti verfikoni dhe ne Servisin e Auterizuar.Vetura i posedon këto gjëra :• Librin e Servisit. • Pasqyret : Elektronike.• Gjamat : Elektronik• Gjamat : ©olo®™• Drritat : Llupo.• Klima : Tronick.• Ulset : me AIR.• Ulset : me Xemje . • Alofelgat : 17 inq.• 4-MOTION • Shpejtesi 6 + 1 • Sistem Tel• Senzor Shiu.• Bordcompiuter.•Komandat ne timon• Tempomat.• CD-Player.• CD-Rom.• AirBag.• ESP.•C~S • ABS.Për më shum info:Na kontaktoni ne :Ndimi i mundshem.Vetura posedon regjstrim 1 viti te plot . Vetura nuk ësht hipotek as deminim nuk ka .Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »