SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN i sapo ardhur nga zvicra me DOGAN
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
231,363
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
196671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN i sapo ardhur nga zvicra me DOGANTDi 1.9 - 105 .Ps 219 bhp or 77 kW @ 4000 . Viti 30 . 12 . 2008 ~~ Modeli 2009 . Vetura e posedon servisin e madh te kryer.Ju Garantoj per Kilomtra • Mund ti vertetonin dhe ne Servisin e Auterizuar.Vetura i posedon këto gjëra :• Librin e Servisit. • Pasqyret : Elektronike.• Gjamat : Elektronik• Gjamat : ©olo®™• Drritat : Llupo.• Klima : Tronick.• Ulset : me AIR.• Shpejtesi 6 + 1 • Senzor Shiu.• Bordcompiuter.• Tempomat.• CD-Player.• CD-Rom.• AirBag.• ESP.• ABS.Për më shum info:Na kontaktoni ne :Mob : +383 44 125 700 + Viber + WhatsApp.Mob : +386 49 610 600 + Viber ~ WhatsApp.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »