SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1.9 tdi united 2008.
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
196725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 tdi united 2008 pa dogan. Ne gjendje shum te mir i rujt dhe ka te krym rrypin dhe servisin. Tel. 044-606-058.

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »