SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 2003
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
196744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat , 2.5 , v6 , 4motion ,215ps +qip(qip ne memorie pa dome ansore veq per hargjime ma tvogla e ka moti nuk kom pas problem) full options senzora parkingu tempomat pulla te nimon karrika me nxemje etj... 2 pal fellne me goma tdimrit dhe te veres...
Per ma shum info: +38344178159 viber +38344341777 (kontaktoni nga 10:00 deri ne ora 22:00)Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »