SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet citroen c4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Citroën
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
196791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Citroen C4 1.6 viti 2007 i ardhun nga jasht po ashtu ka regjistrim deri ne mujin 12 Vetura posedon Karrika me nxemje DvdSenzora para dhe mas Etj etj...

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »