SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes veturen Mercedes Benz A Class 140
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Mercedes A 140
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
196795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Mercedes A Class 140 e cila eshte ne gjendje shume te mire.Ne KS eshte vozitur vetem prej meje dhe eshte mirembajtur me servise te rregullta dy here ne vit.Eshte e regjistruar deri ne Qershor 2019. Ka fellne shume te mira me goma te veres dhe gjithashtu edhe kater goma te dimrit te blera para dy vitesh te reja me bandash me kapak mercedesi.Per informata tjera ne tel/viber: +38344244281
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »