SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat RLine 4M 2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
224,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
196796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW Passat RLine Blue Motion 4 Motion 2.0Tdi 177ps DSG....Mundesi ndrrimi.. # Full Ekstra...2.0 Tdi...DSG Automatik...4 Motion...Klimatronik...Ulëse lëkure Sport me nxemje..Ulëse elektrike...Xenon Bixenon Intelegent...Lane Assist.. Side Assist...Trafic Assist..Drita të Lëvishme...Panoramë...177 Ps...Eco Start Stop..Abs...Esp...Asr...4 x Xhama Elektrike ...Pasqyre Elektrike me Nxemje...Xhama të Errëta Fabrikisht e dokumentuar në librezë...Webasto...Timon Lëkure Multifunksional F1 +,-....Cool Box...Senzor Dritave ...Senzor Dritave...Navi Multi Media Hdd të integruar...Dynamic Sound System...Bluetoth...Telefon...RLine Full Paket...Goma Vere me Aluelne 18''...Goma Dimri me Alufelne 16''... Km të Garantuara 224000...Full Service History...Full servisi i kryer në 215 000 K.m ...Ulje Motor Filtera Komplet dhe Rrypi Dhëmbezor me Set Komplet..Kontakt+viber ; +38649149184 , +38649530150..

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »