SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Passat 3c 2.0 tdi dsg 2007
Çmimi :
€8,200.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
196871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura Passat 3c 2.0 tdi dsg, automatik-tiptronik, me komanda ne timon, me tempomat, karrikat lekure, masken e dekorune me dru, perde me rryme para dhe mprapa, senzora parkimi para dhe mrapa.
Vetura eshte e prodhuar ne vitin 2007, ka 280000 km te kaluara, nuk ka nevoj per asnje investim shtes.
Per me shume informata kontaktoni ne nr. +38344626277,,,,, +38345886101
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »