SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes BMW 530D E60 2004
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
BMW 530d
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
277,900
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues
ID e produktit :
196886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BMW E60 530D M-packet 218ps

Viti i prodhimit 2004
Marshi Automatik-Tiptronik
Drita Xenon
Bord Kompjuter me Navigacion
Klimatronik
Tempomat
Senzor shiu
Senzora parkingu para mas
Pulla ne timon
2 qelsa
Fellne 19" Str-Racing
Shiber
Cd magazin 6CD
Karrika likur me nxemje dhe levizese me rrym
Diffuser sport me 4 dalje
Spoiler M5
ABS,ESP,AirBag
Serviset e kryera me rregull

Vetura eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe optike.

Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin e telefonit 045 505 472 ose Viber & Whatsapp +38345505472
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »