SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 530
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Lloji :
BMW 530
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2004
ID e produktit :
196888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 530 automatik full ekstra te gjitha sendet i ka me servis te krym me krejt 270 ps fabrikisht per me shum shikonePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leotrim
Prishtinë
044747503
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »