SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Mercedes 320
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
297
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2006
ID e produktit :
196889
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ML 320 2006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
feriz
Pejë
049-211-546
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »