SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 2 1.6 turbo dizel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
1,990,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1990
ID e produktit :
19689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet ose ndrrohet me golf 4 regjistrim ka deri me 20-11-2014
Informata rreth publikuesit
Safet
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »