SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5 2.0
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
196899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 2.0 straight pipe down pipe
Viti i prodhimit 12/2007(model 2008)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrin
Mitrovice
0038649595856
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »