SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
VW Touareg 3.0 TDI V6 Automatik Blumotion🇨🇭🇨🇭
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
196907
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet VW Touareg 3.0 V6 TDI -Diezell AUTOMATIK - DSG Blumotion Technology 4x4 Sistemin Automatik Shpenzimet 8.8 Litra ne Qytet ndersa Rrug te Hapur 6.6 Litra viti Prodhimit 20.11.2010 Model 2011 i sapo ardhur Tani nga Zvicra Vetura ka 220 mij KM me Garancion 100% per ket si deshmi ka Libren 📖 e Servisit qe osht servisuar qdo her vetem ne Perfaqesi te Autorizuar te Volswagenit ne Zvicer. Te gjitha serviset i ka te Kryera me Kohe. Vetura ka Dritat Ksenon Bi Ksenon po ashtu me Levizje me an te Timonit po ashtu Kuken Per Terheqje me rrym me palosje Automatike. Po ashtu ulset Iso Fix Senzora Parkingu Para dhe Mbrapa si dhe me Tregues ne Radio - Display po Ashtu Navigacion satelitor📡 si dhe Telefon te Integruar Fabrikisht ne Vetur po ashtu Komanda ne Timon tempo Mat Radio me Touchscreen po Ashtu USB SD Card Aux CD DVD TV te Gjitha me Nje fjal vetur e Kompletuar Goma te Reja te Vendosura ne Zvicer CONTINENTAL si dhe Fellne orgjinale te VW Klima tronik 2 Zanale Si dhe Automatike me Mundesi leshimi edhe nga Radio me Touchscreen me nje fjal Vetur e re pa pas nevoj investimi asgje ..Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »