SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes kamioneten VW T3 1.9 diesel
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Portokalli
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Motori (kubik) :
1.90
ID e produktit :
19692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamioneten VW T3 1.9 diesel , kamioneta eshte ne gjendje te rregullt , eshte e regjistruar ne RKS , ka ngjyre te portokallet dhe rimorkio te aluminit te mbuluar ne cerad.Arsyeja e shitjes eshte se dua te bej vetur me te vogel, nderroj edhe me vetur me te vogel nese arrijm te dakordohemi. Vala : 045270812 ipko: 049647437
Informata rreth publikuesit
alban
Gjakovë
045270812
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »