SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4 2.0 2010
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
4 Gusht '18
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
208,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
196929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen Audi A4 2.0 viti 2010, me 208000 km. Dizel / automatik me 8 shpejtesi. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike-nuk ka asnje defekt, pronar i pare ne KS. Posedon nje vit garancion per transmetues, nje vit garancion per sistemin e naftes, regjistrim deri ne Dhjetor, si dhe te gjitha serviset e kryera. Senzora para dhe mbrapa, ulset me nxemje, pasqyret me nxemje, goma te veres dhe te dimrit te reja.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Gjilan
045100019
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »