SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes piaggio
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,700,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2000
ID e produktit :
196930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes piaggioo italian 49cc ne gjendje te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vali
Prizren
049277221
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »