SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz B180 2009
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Mercedes B 180
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,384
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
196931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* SHITET *
Mercedes B180
Viti i prodhimit : 2009
Karburant : Diesel (naftë)
Ndërruesi i shpejtësive :Manual
Kapaciteti i Kubikazhës : 1.9
Kilometrazha : 210384
Numri i Ulëseve : 5
Numri i Dyerve : 5
Ngjyra : E Kuqe
Vetura është në gjendje të rregullt
Importuar nga Gjermania
Me Dogane dhe Homologim te Paguar
Cmimi sipas marrëveshjes.
Kontakto ne Inbox..AutoFlloki
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
044669667
Udhekryqi Lipjan Janjeve [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »