SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf VI TDI 2011
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
196936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
* SHITET *
Volkswagen Golf VI TDI
Viti i prodhimit : 2011
Karburant : Diesel (naftë)
Ndërruesi i shpejtësive :Manual
Kapaciteti i Kubikazhës : 1.6
Kilometrazha : 240000
Numri i Ulëseve : 5
Numri i Dyerve : 5
Ngjyra : E Hirit
Vetura është në gjendje të rregullt
Posedon Liber Servisi
Importuar nga Gjermania
Me Dogane dhe Homologim te Paguar
Cmimi i diskutueshem
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »