SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PEGUEOT 307 2.0 HDI rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik
Lloji :
Peugeot 307
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
196958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES PEUGEOT 307 2.0 HDI VITI 12 2003 MODEL 2004 RKS i REGJISTRUAR RKS FULL EXTRA VETURA OSHT SHUM E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA OSHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJEHER TEL 044 264 888 NDRRIM IMUNDESHEM SMS MOS DERGOPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »