SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 5 1.9 6 Shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
196960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN GOLF 5 1.9 TDI 6 SHPEJCI VITI 12 2005 MODEL 2006 RKS DERI ME 27 12 2017 VETURA OSHT FULL OPCIONE OSHT GJENDJE PERFEKTE TMIR OSHT EXTRA E RUJTNE SI JASHT EDHE MBRENDA VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI BEHET MENJEHER TEL 044 264 888 NDRRIM I MUNDESHEM SMS MOS DERGO

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »