SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet pikapi caddy maxi me klim me dogan 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Korrik
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,678
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
196962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pikapin ceddy maxi me klim me dogan te paguar 1.9 TDI me senzor te parkingut me karrika me ncemje me libra te servisit i ardhur tash nga gjermonia viti 2008 ne gjendje fort te mir per me shum informata +38344234605 ose 049134605 me qmim te volitshume

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Prishtinë
044134605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »