SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2.0TDI 4x4 Automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:31
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
242,578
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
196964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tiguan 2.0TDI 4x4 Automatik,navigacion me harta 2018,aux,bluetooth,xhamat te errsuar fabrikisht,klimatronik 2zonale,kamer,dritat bixenon+robot,boardcomputer,2qelsa,pa as nje defekt,servisin e kryn, regjistrim 1 vit,etj etj per me shume +38349377218

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Geti
Prishtinë
049377218
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »