SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Zafira
Çmimi :
€4,950.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
275,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
196967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel zafira turbo dizel me 7 ulese,ABS,Esp,klimatronik,pullat ne vollon,bord computer,tempomat,me te gjitha serviset e kryera goma te reja,ka nje pamje te mire si nga jasht ashtu edhe nga brenda nuk ka nevoj as edhe per nje investim.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Latif
Prishtinë
049219895
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »