SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 shpejtsi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
196969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES GOLF 6 2.0 TDI 6 shpejci VITI 12 12 2008 model 2009 I REGJISTRUAR RKS FULL OPCIONE HIPOTEK NUK OSHT Tel 044 264 888 Ndrrim imundeshem Sms mos dergo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »