SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES E220 CDI FULL EXTRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2011
ID e produktit :
196970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN MERCEDES E CLAS 220 cdi AUTOMATIK TIP TRONIK Viti 25 12 2010 model 2011 I DOGANUAR FULL OPCIONE HIPOTEK NUK OSHT Tel 044 264 888 Ndrrim i mundeshem Sms mos dergo

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »