SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT CC 2.0 TDI FULL EXTRA GJENDJE PERFEKTE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
196972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
044 262 875Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044262875
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »