SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 250d viti 92
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1992
ID e produktit :
196999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes 2.5 d automatik fabrikish dizell karrika likur ekstra kre full ne xhedje profekte bana edhe ndrrim me E 290 automati 99 eper pjet ose 2002 320 cdti qmimi me ndrrim 3500 mepare dor eka 3100Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besnik
Lipjan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »