SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:22
Lloji :
Audi A4
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
197000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET AUDI A4
VITI:2009
2.0 DISEL-MANUAL
239.000 KM
TEL:045-507-607
Informata rreth publikuesit
Auto Royal
Prishtinë
045507607
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »