SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
TOURAN 1.9 TDI 7 ULSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2009
ID e produktit :
197011
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
VW TOURAN 1.9 TDI
MANUEL 7 ULSE
6 SHPEJTSI
VITI 2009
ME Dogan., Bleje veturen me Leasing ( Kredi )
Nga ZVICRRA
đź“ž 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »