SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJĂ‹ SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Tetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
216,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2009
ID e produktit :
197014
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
GOLF 6 2.0 TDI
81 KW /110 PS
VITI 2009 , Bleje veturen me Leasing (kredi)
Me Dogan
đź“ž 044 676 670
044 551 995
Autosallon BEKA Ferizaj
Informata rreth publikuesit
Auto Beka
Ferizaj
044 676 670
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PĂ‹R MĂ‹ VONĂ‹
Abonohu
Shpallja tjetër »