SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw Tiguan 2.0 Facelift TDI BMT DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Volkswagen
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
197032
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw tiguan facelift i doganuar 12.2012 model 2013 165mij te garantuara 3 qelsa liber t servisit auto pilot senzora tparkingut para mbrapa senzora t shiut ulset me nxemje navi start stop 4motion etj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AUTOSALLONIRUZHDA
Gjilan
045 414 777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »