SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE RKS 2002
Çmimi :
€3,150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:02
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
225,255
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
197062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE VITI I PRODHIMIT : 2001E REXHISTRUAR RKS VETURA NUK OSHT HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJHER7 ULSE KOMANDA NE TIMON KLIMA FUNKSIONALEFELLNETIMON SERVOABSAIR BAGGJAMA ELEKTRONIKPASQYRE ELEKTRONIKEMBYLLJE QENDROREALARM 2 QELSA ETJ...QMIMI : 3150 EUROTEL : 045 680 186GJINDEMI PERBALL HIB PETROLIT FUSHKOSOV

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
XxX
Prishtinë
045 680 186
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »