SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a3
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
16 Korrik '18
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
197065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 2.0 TDI#Panaram Led para dhe prapa Viti i prodhimit 2010 Motori 2.0 TDI (170 PS) Kilometrazha 230.000Marshi - Automatik 6 shpejtsi tiptronik( Hargjimet mesatare 7 l,-100 KM )Regjistrimi deri me 16.10.2018Servisimi i rregullt, posedoj dhe librin e servisit.per me shum info 044500026

Postuar nëpërmjet celularit.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »