SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A2
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
2,500,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
197071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A2 1.4 BENZIN 2002 VETURA POSEDON: KLIM ABS CENTRAL TIMON SERVO KARRIGA ME NXEMJA FELLNE NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE 044 700 882
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049 399 799
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »