SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.7 CDTI, 2008
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '18
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
155,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
197087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel corsa 1.7 CDTI
Viti i prodhimit: Korrik 2008
Fuqia e motorit: 125 PS
Hargjimet: 4.9 l/100
Kilometra te kaluara: 153000km

Vetura eshte ne gjendje perfekte si ne pamje ashtu edhe ne motorr, ka libren e servisit origjinal, dhe i ka kilometrat e verteta, vetura gjendet ne Zvicerr por shume shpejt do te jete ne Kosove. Per me shume informata kontaktoni ne viber ne numrin: +41762267162.

Cmimi: 4500 euro.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »